We moeten naar Rome:
www.hln.be/hln/nl/1901/reisnieuws/article/detail/960052/2009/08/07/Openluchtzwembad-voor-honden-in-Rome.dhtml
Dus sparen maar……..
aug 7, 2009 | Archief | 5 reacties
We moeten naar Rome:
www.hln.be/hln/nl/1901/reisnieuws/article/detail/960052/2009/08/07/Openluchtzwembad-voor-honden-in-Rome.dhtml
Dus sparen maar……..
Geen gerelateerde artikelen gevonden

leuk he in borculo kan dit ook hoor aan het eind van het zomerseizoen voordat het bad dicht gaat gr annemieke(nog een nachtje en dan ga ik mijn langhaartje halen )
Ien, is dat niet iets voor jou om zoiets te beginnen; alleen een honden zwembad, als je mettertijd niets meer te doen zou hebben?????
Ik ben bang dat dat nog heel lang duurt.Of je moet een hoofdprijs winnen zodat je kunt gaan rentenieren.
Ach ja, een mens moet zo eens kunnen fantaseren. Maar desondanks zou het best leuk zijn en…….je ziet al je bekenden weer eens!!
Fijn weekend.
Zou toch érg leuk zijn zo iets in de buurt!
Bickel staat zijn spaarpot al na te tellen, whahahaaa 😉
In Heemstede Groenendaals zwembad dede ze dat altijd in het najaar .Voor dat er het bad werdt schoon gemaakt en schoonwater in kwam mochten de honden een dagje komen.
Het is wel mooi hoor Rome spaar er maar voor jongens,
http://www.hondenzwembad.nl/
Dit is iets meer in de buurt,en als je deze site aanklikt krijg de prijslijst.
Valt best mee 14.00 euro voor zwemmen.
Op naar Waskemeer.